Nákladné pneumatiky 
TEL.: 0903 380 550 * 0904 762 706

Nákladné pneumatiky

Zabezpečujeme širokú ponuku protektorovaných nákladných pneumatík od 15" do 22,5", pneumatiky pre úžitkové a ľahké nákladné vozidlá až po bežné a širokoprofilové nákladné pneumatiky.

protektory pneumatiky nákladné pneumatiky

Okrem protektorov máme v ponuke i nové pneumatiky osvedčených značiek

Cordiant / Tyrex

Spoločnosť Cordiant patrí medzi najväčších ruských výrobcov pneumatík. V dvoch výrobných závodoch (Jaroslavl a Omsk) prebehli v poslednej dobe masívne investície do nových technológii a v krátkom čase boli vybudované výrobné kapacity s technológiou popredných svetových výrobcov pre výrobu nákladných pneumatík novej generácie Tyrex All Stell a Cordiant Professional. Okrem toho firma ponúka tradičnú ruskú výrobu ako nákladné kombinované pneumatiky, vojenské pneumatiky a pneumatiky na špeciálne použitie.

AEOLUS

Značka Aeolus patrí medzi ázijskú technologickú špičku, značka patrí do portfolia firmy ChemChina, pod ktorú od roku 2015 patrí i legendárna talianska prémiová značka PIRELLI.

Mitas

Český výrobca pneumatík, od roku 2015 patrí do portfolia švédskej firmy TRELLEBORG.

KAMA

Nizhnekamský výrobca pneumatík má vo svojej ponuke tradičné ruské dušové pneumatiky oblúbené v mimocestných prevádzkach (kameňolomy, skládky). Okrem dušových pneumatik, vyrába niznekamský výrobca i bezdušové pneumatiky. Do výroby bezdušových pneumatík boli investované značné finančné prostriedky, zmesi používané pri bezdušových pneumatikách boli vyvinuté v spolupráci s nemeckou firmou Continetal a dosahujú výrazne vyššiu kvalitu optroti zmesiam na dušových pneumatikách Kama.

Double coin

Známy výrobca čínskych nákladných pneumatík. U dopravcov sú veľmi oblúbené najmä jeho nízkoprofilové návesové pneumatiky